Moja Misja

MOJA MISJA

Witam Ciebie w rajskiej krainie….

Zatrzymaj się tu na chwile, uspokój myśli, weź głęboki oddech, rozpieść wszystkie zmysły, przywróć harmonię swojej duszy i ciału.
Z tej podróży wrócisz z radosną duszą, pięknym ciałem, nowymi pomysłami wypełniony czystą energią życiową. Twoje ciało pozbędzie się toksyn i bólu a myśli staną się jasne i przejrzyste….

Shangri – La to odosobniona dolina, położona w Tybecie u stóp fikcyjnej góry Karakal. Dolina rządzona jest sprawiedliwie przez lamów z górującego nad nią klasztoru. Ludzie z Shangri-La są długowieczni, szczęśliwi, żyją w harmonii i oddają się kultywowaniu mądrości. Kontakty ze światem zewnętrznym są sporadyczne, ograniczają się do sprowadzania sprzętów uznanych za potrzebne, a także cennych dla ducha jak np. książki czy instrumenty muzyczne.
Moją misją jest pomaganie ludziom poprzez zbawienny wpływ masażu tak aby byli zdrowi, szczęśliwi i żeby odnaleźli spokój i harmonię. Dlatego powstało to miejsce na mapie Wrześni, tak wyjątkowe bo stworzone z miłości i pasji do ludzi i masażu, które oczaruje każdego. Miejsce inne niż wszystkie a zarazem jedyne takie, gdyż proponuje szeroką gamę masaży i ceremonii zaczerpniętych z kultur całego świata wykonywanych w oparciu o oryginalne i najwyższej jakości oleje. Miejsce gdzie odnajdziesz ciszę i enklawę spokoju, kryjówkę przed zgiełkiem świata zewnętrznego. Zaznasz głębokiego relaksu i luksusu a także podniesiesz jakość swojego życia. Do czego z całego serca Cię zapraszam.
Wykwalifikowany personel chętnie pomoże Tobie dobrać odpowiedni masaż adekwatny do Twojego zdrowia, samopoczucia oraz potrzeb a także opowie o jego przebiegu i przygotowaniu.
Oferowane masaże posiadają rekomendację SPA & WELLNESS MAGAZINE i SPA PLANET. Po zakończonym masażu zaproponuję Tobie oryginalną i aromatyczną herbatę.
Przygotuj się i otwórz na nowe doświadczenie a ja jestem przekonana, że odnajdziesz tu swoje własne Shangri –La…..
Namaste
Lilo